Oh nee, bijna afscheid van de kRing! Snif.
Tijd voor een nieuw avontuur: de middelbare school.

Stap 1: Ga op zoek naar een richting (toekomst) die bij jou past.

https://www.onderwijskiezer.be/ilike_junior/ 

 

Stap 2: Bezoek middelbare scholen

 

Hierzo een lijstje op basis van verkregen info van ouders (waarvoor dank) en wat opzoekwerk,
gelieve zelf goed na te kijken of deze info daadwerkelijk klopt!
Dit is een greep uit de scholen die mij bekend in de oren klinken, ongeacht of het GO! scholen zijn.
We bezoeken/ bezochten samen met de klas:
KAB, Spectrumschool, Kunsthumaniora en PIVA & AVANT.

Koninklijk Atheneum Berchem (2600 Berchem): 29 en 31 januari
Durlet (2018 Antwerpen): zaterdag 7 februari
Kunsthumaniora (2610 Wilrijk): zaterdag 7 maart 2020
Avant (2018 Antwerpen): doe-namiddag woensdag 4 maart 14-16 uur infoavond donderdag 12 maart vanaf 19 uur
Spectrumschool (2100 Deurne): dinsdag 03 maart 2020 19u tot 20u30
Pius X (2020 Antwerpen): woensdag 12 februari 19 uur maandag 17 februari 19 uur
GO! Freinetschool de Pluim (2660 Hoboken): donderdag 6 februari 2020 9u en 14u / zaterdag 15 februari 2020 / donderdag 20 februari 2020 19u / maandag 9 maart 2020 9u en 19u
Stedelijk Lyceum Hardenvoort (2060 Antwerpen): dinsdag 4 februari 2020 of donderdag 13 februari 2020
Stedelijk Lyceum Groenhout (2000 Antwerpen): woensdag 4 maart 2020 om 18u-22u
Koninklijk Lyceum Antwerpen (2018 Antwerpen): vrijdag 6 maart 2020 om 17u-21u
O.L.V. Pulhof (2600 Berchem): zaterdag 7 maart 2020 om 13u30-17u
Atheneum Mortsel: zaterdag 14 maart 13.30-17 uur
Onze-Lieve-Vrouw-van-Lourdescollege OLVE (2650 Edegem): zaterdag 14 maart 2020 13u – 17u
Xaveriuscollege (2140 Antwerpen): zaterdag 8 februari 10-17 uur
Sint-Lievenscollege(2000 Antwerpen): maandag 13 januari 2020 en woensdag 15 januari 2020 13u – 15u30

 

En nog veel meer via: Onderwijskiezer – infomomenten!

 

 

Stap 3: Maak je (EIGEN!) keuze

We werken hieraan in de klas!

 

Stap 4: Meld je aan

https://meldjeaan.antwerpen.be/

Procedure Meldjeaan:

  • Aanmelden (voorrangsgroepen en overige leerlingen in één periode): vanaf maandag 16 maart!
  • Resultaten: woensdag 6/05/2020
  • Inschrijven van kinderen met een toekenning: 9/05/2020 – 3/06/2020
  • Start vrije inschrijvingsperiode: maandag 25/05/2020 (Dit betekent: heeft een school na de toekenningen nog vrije plaatsen, dan kan zij vanaf 25/05/2020 meteen ook niet-aangemelde leerlingen voor die plekken inschrijven).